молодіжний простір нове покоління

Сучасний молодіжний простір “з нуля” для сільської громади – можливо: доведено громадськими радниками

Сьогодні молодіжний простір “Нове покоління” це не лише популярне місце зустрічі і спілкування активної молоді, а й сучасний інтерактивний майданчик з широкими можливостями для освіти, розвитку творчого потенціалу та спільного пошуку нових рішень для покращення життя громади.

Разом – ми змінюємо реальність!

Бачити результат своїх зусиль і відчувати вплив власноруч впроваджених змін – нагорода, яку здатен здобути не кожен активіст чи активістка: не тому, що не гідні, а через те, що деякі зміни стають відчутними лише з плином часу.

Разом – ми ламаємо шаблони!

Коли одна сильна людина, котра має мету і дуже прагне її реалізації, знаходить однодумця, з яким об’єднує свої зусилля – ефект від цього в рази перевищує не лише людські очікування, а часом – навіть людські можливості

Разом – ми і є Україна!

Твій дім там, де ти залишаєш частинку своєї душі, навіть якщо їдеш за тисячі кілометрів. Для українців все, що пов’язано з рідною землею, завжди було чимось сакральним, зітканим з невидимих ниток, що тягнуться за тобою куди б ти не прямував.

Разом ми потужна сила!

Що буде, якщо об’єднати роботу, яку любиш, потребу в постійному особистому та професійному розвитку, а також бажання допомагати іншим людям вирішувати складні життєві ситуації? Вийде людина-просвітник з суперсилами знань, цінностей та покликання: вибухова суміш.

Разом ми прищеплюємо любов до України!

Знати і вміти все – неможливо, проте цікавитися всім й обирати з-поміж безлічі навичок та умінь ті, які тобі дійсно необхідні та близькі – не просто реально, а навіть необхідно!

Bublyk

Разом ми об’єднуємо!

Чомусь, боротися за права інших завжди легше, ніж відстоювати власні. І взагалі – люди дуже часто посувають свої потреби та проблеми на другий план, концентруючись на допомозі оточуючим.

Tymoshenko

Разом ми генеруємо добро!

Громадські радники – це унікальні люди, про яких у громадах часто знають всі, а іноді не знає практично ніхто. Але в будь якому випадку, їх роль у житті громади та її мешканців – вражає.

nykytiuk

Разом здатні дивувати!

Аби стати вчителем, якого всі люблять та поважають, необхідно, перш за все, бути хорошим учнем – спраглим до знань, уважним до деталей, винахідливим та обізнаним у технологіях та новинках.

shmygelskyi

Разом наші кроки почує кожен!

Мрія – це реальність, яка очікує на реалізацію та втілення. А якщо додати трохи наполегливості, любов до справи, яку робиш, та велике щире серце – ваша реалізована мрія може стати чудовим подарунком та натхненням для багатьох людей навколо.

kaminska

Разом ми відкриваємо нові обрії!

Вона – одна з тих, хто першими закінчили навчальну програму для громадських радників: представниця пілотного набору, яка продовжує успішно пілотувати зміни у своїй громаді та життях людей.

Deneschuk

Разом ми наближаємо схід сонця!

Коли на Сході не лише починається день, а й лунають постріли – починаєш украй гостро відчувати персональну відповідальність за те, яким і для кого там сходитиме сонце завтра.