Олена Хоміч

Разом у нас все вийде!

У вас виникла проблема? Не знаєте до кого звернутися за допомогою? У місті Рівному люди знають, що йти треба до Олени Хомич. Громадська радниця допомагає людям різного роду діяльності та віку, незалежно від соціального статусу. Будучи головою одразу кількох ОСББ, дівчина звикла багато комунікувати, слухати і чути людей, допомагаючи вирішити їх правові запити. Звертаються до […]

Разом – ми і є Україна!

Твій дім там, де ти залишаєш частинку своєї душі, навіть якщо їдеш за тисячі кілометрів. Для українців все, що пов’язано з рідною землею, завжди було чимось сакральним, зітканим з невидимих ниток, що тягнуться за тобою куди б ти не прямував.

Разом ми потужна сила!

Що буде, якщо об’єднати роботу, яку любиш, потребу в постійному особистому та професійному розвитку, а також бажання допомагати іншим людям вирішувати складні життєві ситуації? Вийде людина-просвітник з суперсилами знань, цінностей та покликання: вибухова суміш.

Разом ми прищеплюємо любов до України!

Знати і вміти все – неможливо, проте цікавитися всім й обирати з-поміж безлічі навичок та умінь ті, які тобі дійсно необхідні та близькі – не просто реально, а навіть необхідно!

Bublyk

Разом ми об’єднуємо!

Чомусь, боротися за права інших завжди легше, ніж відстоювати власні. І взагалі – люди дуже часто посувають свої потреби та проблеми на другий план, концентруючись на допомозі оточуючим.

Tymoshenko

Разом ми генеруємо добро!

Громадські радники – це унікальні люди, про яких у громадах часто знають всі, а іноді не знає практично ніхто. Але в будь якому випадку, їх роль у житті громади та її мешканців – вражає.

nykytiuk

Разом здатні дивувати!

Аби стати вчителем, якого всі люблять та поважають, необхідно, перш за все, бути хорошим учнем – спраглим до знань, уважним до деталей, винахідливим та обізнаним у технологіях та новинках.

shmygelskyi

Разом наші кроки почує кожен!

Мрія – це реальність, яка очікує на реалізацію та втілення. А якщо додати трохи наполегливості, любов до справи, яку робиш, та велике щире серце – ваша реалізована мрія може стати чудовим подарунком та натхненням для багатьох людей навколо.

kaminska

Разом ми відкриваємо нові обрії!

Вона – одна з тих, хто першими закінчили навчальну програму для громадських радників: представниця пілотного набору, яка продовжує успішно пілотувати зміни у своїй громаді та життях людей.

Deneschuk

Разом ми наближаємо схід сонця!

Коли на Сході не лише починається день, а й лунають постріли – починаєш украй гостро відчувати персональну відповідальність за те, яким і для кого там сходитиме сонце завтра.

Klymenko

Разом ми говоримо одним голосом!

Справжній журналіст – це завжди активіст та захисник інтересів своєї громади та її мешканців, який перебуває в постійному пошуку тих людей або ситуацій, що потребують змін або підтримки

Shkuratova

Разом ми здатні на більше!

Послідовність та незламність життєвої позиції – ознака сильних людей, які здатні перетворити невдачі на корисний досвід, та повернути віру у добро і справедливість навіть найзапеклішим скептикам.