Твій дім там, де ти залишаєш частинку своєї душі, навіть якщо їдеш за тисячі кілометрів. Для українців все, що пов’язано з рідною землею, завжди було чимось сакральним, зітканим з невидимих ниток, що тягнуться за тобою куди б ти не прямував.

За 1200 кілометрів від дому сьогодні живе та працює Анжела Бабкіна,  громадська радниця, що через війну змушена була переїхати зі Сходу на крайній Захід України – в Ужгород.

На щастя, така кардинальна зміна не змогла зламати Анжелу і вона з новими силами почала свою діяльність як правозахисниця та експертка з широкого кола питань, зокрема: внутрішнього переміщення, застосування інструментів участі та впливу на владу, адвокації, соціальної згуртованості, ґендерної рівності та діалогових практик у громадах.

Історикиня за освітою та наставниця за покликанням – вона не втрачає жодної нагоди дізнатися щось нове й цікаве, а також поділитися своїм досвідом та мудрістю з іншими. Як тренерка – має багатий досвід у сферах популяризації здорового способу життя, профілактики негативних звичок, протидії насильству, торгівлі людьми та емоційного вигорання.

Була в числі тих, хто першими в Україні ініціювали зміни до виборчого законодавства у частині закріплення виборчих прав переселенців.

Ще однією важливою частиною громадської діяльності для неї стала активна участь у жіночому русі Закарпаття, в рамках якої цьогоріч Анжела отримала відзнаку за підтримку та захист прав жінок і дівчат.

Маючи майже 15-річний досвід соціальної роботи на державній службі, через брак можливостей для розвитку – вона обрала громадську діяльність.  

Активна учасниця кількох громадських організацій, радниця з соціальної згуртованості, соціальна педагогиня та учасниця громадської ради при облдержадміністрації, нині вона працює консультанткою з питань розвитку громад у Ресурсному центрі у Закарпатській області і завжди тримає руку на пульсі важливих подій громади.

З жовтня 2019 року мешканка Ужгорода  Анжела Бабкіна є учасницею громадської організації «Асоціація громадських радників України» і разом ми і є – Україна!

Оцінити історію
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Коментарі