Чомусь, боротися за права інших завжди легше, ніж відстоювати власні. І взагалі – люди дуже часто посувають свої потреби та проблеми на другий план, концентруючись на допомозі оточуючим. 

Але приклад громадської радниці Марини Бублик доводить, що вправно поєднувати захист особистих інтересів та прав, а також допомогу спільноті чи громаді – можливо! 

Як активна учасниця громадського життя свого міста, вона не лише долучається до процесів прийняття рішень, важливих для всіх жителів громади, а й презентує свої напрацювання та досягнення на міжнародних заходах. 

Основним вектором діяльності Марини є подолання дискримінації та вирішення проблематики соціальної та культурної інтеграції ромів до громади Ніжина та українського суспільства загалом. Вона є співавтором відповідної брошури та активно працює за цим напрямом органами місцевого самоврядування, соціальними службами, волонтерами тощо. 

З жовтня 2019 року мешканка Ніжина Марина Бублик є учасницею громадської організації «Асоціація громадських радників України» і разом ми долаємо нерівність! 

Оцінити історію
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Детальніше про радників

Бублик Марина Василівна

Північний, Чернігівська обл., Ніжин
Інструменти впливу / Адвокація, Доступ до інформації Громадянське суспільство / Асоціації та коаліції Послуги населенню / Безоплатна правова допомога Сім’я та соціальний захист / Внутрішньо-переміщені особи, Вразливі категорії населення, Інклюзія, Протидія насильству та дискримінації Різне / Гендерні питання М’які навички та комунікація / Медіація, Співпраця зі ЗМІ Освіта та молодь / Молодіжні центри, Неформальна освіта, Робота з молоддю Безпека / Правопросвітництво, Правосуддя Місцевий розвиток / Проектний менеджмент та фандрайзинг, Стратегія розвитку громади Місцеве самоврядування / Робота з депутатами
Показати більше На сторінку радника
Показати більше

Коментарі