Знати і вміти все – неможливо, проте цікавитися всім й обирати з-поміж безлічі навичок та умінь ті, які тобі дійсно необхідні та близькі – не просто реально, а навіть необхідно!

Громади в Україні лише починають свій розвиток та рух за новим вектором, але усі без виключень отримують у спадок проблеми, які не вирішувалися, накопичувалися та загострювалися десятиріччями. Вони не лише демонструють нам прикладами з минулого: чого і як не варто робити у громадах, але й здатні кинути тінь на майбутнє громад, адже мають сильну руйнівну дію – приховану й розтягнуту у часі, або ж явну і дуже швидку.

Громадська радниця Вікторія Льовкіна – одна з тих, кому не байдужа її громада і це видно в кожних її кроках та активностях як громадської активістки.

Захист та збереження довкілля, боротьба з екологічними проблемами, збереження культурної спадщини, просвіта та навчання молоді, популяризація зеленого туризму, культури соціальної відповідальності та відповідального громадянства, а також допомога тим, хто не може впоратися з проблемами власноруч – це те, що складає порядок денний Вікторії вже багато років поспіль.

Але найголовніше, що ця діяльність вже має цілком реальні позитивні плоди і для людей і для громади загалом.

З жовтня 2019 року мешканка села Шульгівка на Дніпропетровщині  Вікторія Льовкіна є учасницею громадської організації «Асоціація громадських радників України» і разом ми прищеплюємо любов та відповідальність!

Оцінити історію
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Детальніше про радників

Льовкіна Вікторія Георгіївна

Центральний, Дніпропетровська обл., Шульгівка
Інструменти впливу / Адвокація, Громадська рада, Доступ до інформації Законодавство / Адміністративне Громадянське суспільство / Асоціації та коаліції Послуги населенню / Безоплатна правова допомога Безпека / Безпекові ініціативи, Правопросвітництво, Співпраця з правоохоронними органами Місцеве самоврядування / Бюджет і бюджетування, Робота з депутатами, Співпраця з ОМС М’які навички та комунікація / Візуальна комунікація, Медіація, Розробка та адміністрування сайтів, Співпраця зі ЗМІ Освіта та молодь / Дозвілля та фізичне виховання, Заклади освіти, Молодіжні центри, Неформальна освіта, Робота з молоддю Місцевий розвиток / Екологія, Проектний менеджмент та фандрайзинг, Стратегія розвитку громади, Туризм
Показати більше На сторінку радника
Показати більше

Коментарі