Громадські радники – це унікальні люди, про яких у громадах часто знають всі, а іноді не знає практично ніхто. Але в будь якому випадку, їх роль у житті громади та її мешканців – вражає. 

Громадський активіст – учасник усіх публічних подій, ініціатор дискусій з владою, та каталізатор змін у громадах. Проте,  щоби допомагати іншим не обов’язково бути публічним, впізнаваним чи відомим – не лише через власні переконання чи принципи, а й тому, що життєві ситуації дуже багатьох людей, яким необхідна допомога, потребують тиші та конфіденційності.  

Про це не з чуток, а власного досвіду знає громадський радник з Одещини –  скромний, врівноважений та дуже цілеспрямований Андрій Тимошенко. 

Він гуртує навколо себе місцевих активістів, щоб налагоджувати насправді ефективну комунікацію з владою, співпрацю з установами, що надають соціальні послуги або правову допомогу, засобами  масової інформації, та простими мешканцями громади. Андрій чутливо реагує на найменші прояви порушення прав людей і робить все можливе для їх поновлення. 

Завжди відкритий до звернень по допомогу і у спільноті громадських радників – представники Південного регіону часто звертаються до нього за порадами в питаннях інструментів впливу на владу, виборчого процесу, комунікації. 

З жовтня 2019 року мешканець Овідіополя Андрій Тимошенко є учасником громадської організації «Асоціація громадських радників України» і разом наш голос сильніший! 

Оцінити історію
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Детальніше про радників

Тимошенко Андрій Вікторович

Південний, Одеська обл., Овідіополь
Інструменти впливу / Адвокація, Доступ до інформації Законодавство / Адміністративне, Земельне Послуги населенню / Адміністративні послуги, Безоплатна правова допомога Місцеве самоврядування / Децентралізація, Робота з депутатами, Співпраця з ОМС М’які навички та комунікація / Медіація Безпека / Правопросвітництво Місцевий розвиток / Стратегія розвитку громади, Туризм
Показати більше На сторінку радника
Показати більше

Коментарі