Аби стати вчителем, якого всі люблять та поважають, необхідно, перш за все, бути хорошим учнем – спраглим до знань, уважним до деталей, винахідливим та обізнаним у технологіях та новинках. 

Хиткий баланс – між саморозвитком та навчанням інших – вправно тримає громадська радниця Марія Никитюк: поважна заступниця директора школи та постійна шукачка нових знань та навичок.  

Як відповідальна та активна мешканка громади, Марія завжди готова допомогти у вирішенні проблемних питань тих, хто до неї звернувся. Серед останніх її здобутків, зокрема, в період пандемії: організація освітнього процесу в умовах карантину, адаптація вчителів та учнів до формату онлайн навчання, допомога в оформленні субсидії, зміні постачальника газу, розподілі майна при розлученні тощо. 

Також, разом з головою організації  Анатолієм Левчуком, вона ініціювала і розробила Стратегію розвитку Баївської школи. Нині Марія є менторкою в навчанні громадських радників 8-го набору та бере активну участь у заходах регіону та організації в цілому. 

З вересня 2019 року мешканка села Баїв Волинської області Марія Никитюк є учасницею громадської організації «Асоціація громадських радників України» і разом ми вчимося та навчаємо інших!

Оцінити історію
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Детальніше про радників

Никитюк Марія Михайлівна

Північно-Західний, Волинська обл., Баїв
Сім’я та соціальний захист / Вразливі категорії населення, Протидія насильству та дискримінації Освіта та молодь / Заклади освіти, Неформальна освіта М’які навички та комунікація / Фасилітація
Показати більше На сторінку радника
Показати більше

Коментарі