Що буде, якщо об’єднати роботу, яку любиш, потребу в постійному особистому та професійному розвитку, а також бажання допомагати іншим людям вирішувати складні життєві ситуації? Вийде людина-просвітник з суперсилами знань, цінностей та покликання: вибухова суміш.

Кожна бібліотека – завжди була дверима до нових, цікавих, іноді –  таємних та загадкових знань. І навіть сучасна інтернет-епоха не змогла витіснити справжню книгу з інформаційного простору. Ба навпаки: нині читати, дарувати та колекціонувати книжки – знову в світових трендах.

Завдяки зусиллям громадської радниці Олесі Рожнатової, звичайна сільська бібліотека Холодної Балки на Одещині перетворилася на потужний правопросвітницький центр громади: з різновіковими просторами для спілкування, та можливостями для об’єднання мешканців, ефективної комунікації та пошуку рішень основних проблем громади.

Креативність в організації заходів та  підтримка ініціатив, спрямованих на розвиток громади, згуртував навколо Олесі місцевих активістів, лідерів думок та активні об’єднання мешканців, які прагнуть справжніх змін та розвитку.

Вимоглива до себе, вона постійно досліджує актуальні питань розбудови українського суспільства, набуває необхідних для професійної та громадської діяльності навичок.

Олеся, як тренерка, фасилітаторка та менторка бере активну участь у всіх заходах та подіях Асоціації.  У складі Команди змін – допомогла формувати місію, бачення та цінності, а також План розвитку Організації. Завжди готова підтримати громадськии радників та радниць, поділитися досвідом та розрадити у важкі моменти життя.

З жовтня 2019 року мешканка Холодної Балки Олеся Рожнатова є учасницею громадської організації «Асоціація громадських радників України» і разом ми напишемо не одну сторінку нашої книги!

Оцінити історію
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Детальніше про радників

Рожнатова Олеся Василівна

Південний, Одеська обл., Холодна Балка
Законодавство / Адміністративне, Виборче Сім’я та соціальний захист / Внутрішньо-переміщені особи, Інклюзія Інструменти впливу / Доступ до інформації Освіта та молодь / Заклади освіти, Патріотичне виховання Послуги населенню / Культура М’які навички та комунікація / Медіаграмотність Безпека / Правопросвітництво Місцеве самоврядування / Робота з депутатами
Показати більше На сторінку радника
Показати більше

Коментарі