Коло доброти
“Коло доброти”, або як одна добра справа може перетворитися на 1000

Знайти серед представників влади, підприємців, волонтерів, благодійників тощо, людей, які готові допомагати незахищеним та вразливим жителям громади – у маленьких містечках та селах доволі важко, але все ж реально, якщо гарно попрацювати.

Підтримка людей з інвалідністю
Розділові знаки

Люди з інвалідністю, все життя яких – суцільна боротьба з перешкодами, що й досі існують в суспільстві завдяки багаторічній радянській політиці, в умовах карантину опинилися ще більше стиснутими рамками нових правил.

Як врятувати місцевий бізнес і допомогти мешканцям знайти необхідні товари під час карантину
Як врятувати місцевий бізнес і допомогти мешканцям знайти необхідні товари під час карантину – знають громадські радники

Уявіть, що вам запропонували обрати зайве у такому переліку: малозабезпечені; люди з інвалідністю; багатодітні родини; люди, що опинилися у складних життєвих обставинах; місцевий бізнес; безробітні; пенсіонери; діти-сироти. Передбачити відповідь більшості респондентів можна із вірогідністю у 90% і на це є низка причин.

Підтримка малозабезпечених родин та вразливих верств населення
Як допомогти найбільш незахищеним в умовах епідемії: досвід громадських радників

Малозабезпечені та люди, які опинилися у складних життєвих обставинах є однією з основних цільових аудиторій, яким надають свою допомогу громадських радники. Із початком епідемії коронавірусу в Україні така допомога стала не тільки ще більше затребуваною, але й більш складною у плані реалізації, адже набула нових специфічних граней.