Відбулася панельна дискусія “Що має знати кожен, щоб країна була в безпеці”

Сьогодні, 20 грудня 2021 року, відбувся перший захід в рамках ініційованого АГРУ широкого обговорення можливостей та обов’язкових елементів самозахисту українських громад, зокрема у світлі реалізації з 01 січня 2022 року положень Закону України “Про основи національного спротиву”.

Підписано меморандум про співпрацю з Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування “Всеукраїнська асоціація громад”

Нагадаємо, що наші рганізації вже мали успішний досвід співпраці — Асоціація Громадських радників стала надійним партнером в реалізації проекту «Громадська антирейдерська платформа» у партнерстві з Програмою USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку». Тому підписання меморандуму є своєрідним підсумком і водночас декларацією продовження такої співпраці.

Спільнота обрала Голову та регіональних координаторів Асоціації громадських радників України

Виборчі процеси розпочалися в кінці вересня і тривали до 20 листопада, коли на Загальних зборах організації було затверджено результати виборів регіональних координаторів та проведено вибори голови АГРУ.

Повідомлення про загальні збори та зустріч членів АГРУ: анкета оф/он-лайн участі та порядок денний.

Шановні члени Асоціації громадських радників України! Запрошуємо вас 20-21 листопада 2021 року взяти участь у чергових загальних зборах та сесії розвитку громадської організації. Початок заходу 20 листопада о 11:00, завершення – 21 листопада о 16:00 год.

Розпочалися ІІ тур виборів регіонального координатора у Західному регіону та вибори регіонального координатора у Східному регіоні

Участь у другому турі голосування у ЗАХІДНОМУ РЕГІОНІ беруть:  Юлія Калашнікова, яка у першому турі набрала 9 голосів (документи кандидатки: https://drive.google.com/…/1sfZMHaVMtiDK7Pt2JmaWywwNKAX…)  та  Ігор Святий, який у першому турі набрав 14 голосів (документи кандидата: https://drive.google.com/…/1093DSyK7mSMiX7FOaJRefx2Q4…)  Форма для голосування доступна за цим посиланням:  https://forms.gle/sUajDP6GKX9Tzvaa9  На посаду регіональної координаторки у СХІДНОМУ РЕГІОНІ претендує:  Олена Хомич (з документами кандидатки ви можете ознайомитися за посиланням:  https://drive.google.com/…/1YXhy91knkM3cb71O8ffYKjyFwV8…)  Форма для голосування доступна за посиланням:  https://forms.gle/j4XKwKrTCD6g7ZzSA  […]

5 жовтня відбувся тренінг “Земля: захист права власності та протидія рейдерству”, учасниками якого зокрема були і 22 громадських радників.

Тренінг організовано для громадських радників, представників органів виконавчої влади та учасників громадської антирейдерської платформи в рамках реалізації програми підтримки діяльності громадської антирейдерської платформи за підтримки програми USAID та Всеукраїнської асоціації громад.

Успішні кейси громадських радників щодо протидії та запобігання поширенню коронавірусу презентували на відкритті Club Justice

Голова Асоціації громадських радників України взяв участь в експертній дискусії з нагоди відкриття правового клубу Club Justice. В ході дискусії особливу увагу приділили обговоренню викликів, які виникали в правозахисних організацій щодо громадського здоров’я та соціальних питань, спричинених пандемією COVID-19. Зокрема, обговорення торкнулося актуальних технологічних рішень, ролі громадських радників у подоланні наслідків пандемії, важливості роботи з […]

Стали відомі імена кандидатів на посади регіональних координаторів

Відповідно до положень організаційно-розпорядчих документів, сьогодні оприлюднено список кандидатів на посади регіональних координаторів ГО АГРУ.

Розпочався конкурс на посади регіональних координаторів ГО АГРУ

СИМВОЛІЧНО, ЩО СЬОГОДНІ – У ДРУГУ РІЧНИЦЮ З ДНЯ СТВОРЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ – МИ ОГОЛОШУЄМО КОНКУРС* НА ПОСАДИ РЕГІОНАЛЬНИХ КООРДИНАТОРІВ В ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «АСОЦІАЦІЯ ГРОМАДСЬКИХ РАДНИКІВ УКРАЇНИ»

Асоціація громадських радників – серед учасників міжнародного клубу Club Justice

В україні відкривається Club Justice – міжнародний Клуб для організацій, які працюють над посиленням доступу та правосуддя та забезпеченням права на доступ до правової допомоги в усьому світі

У нас все вийде! З Днем Незалежності!

Незалежність досягається передусім через усвідомлення громадянами власної ролі у житті держави, потреби у повазі та увазі до її гідності й громадянської позиції, прагнення власноруч будувати майбутнє – своє і своїх дітей – на землі, де народився.

У Карпатах відбувся табір громадських радників

13-15 серпня у Карпатах пройшов вже Другий літній табір громадських радників, який об’єднав понад 30 учасників та учасниць з різних областей України.