3 та 4 квітня у Луцьку відбулася перша з анонсованих раніше регіональна зустріч для учасниць та учасників Північно-Західного регіону.  

В ході зустрічі 14 громадських радників, включно з тими випускниками 8-го набору, які нещодавно долучилися до ГО “АГРУ”, мали можливість обговорити основні результати діяльності організації за минулий рік, а також постратегувати над реалізацією положень плану її організаційного розвитку на 2021-2023 роки. 

Окрема сесія була присвячена обміну особистими практиками громадських радників, та формування перших нарисів Карти кейсів – “банку” кращих практик з розписаним алгоритмом дій та набором умов, необхідних для їх реалізації у громаді, – для можливості масштабування та поширення цього позитивного досвіду в інші громади.  

Далі групи продовжили працювати над ідеями розвитку своїх громад та формуванням Карти змін у громадах: визначили перші кроки на шляху впровадження змін, та можливості обміну досвідом та пошуку підтримки у спільноті, а також узгодили роль та можливі механізми підтримки Асоціацією їх діяльності на рівні громад. 

Не оминули стороною і такі важливі аспекти функціонування організації як основний механізм вимірювання базових “життєвих показників” спільноти – моніторингову форму, яку громадські радники та радниці заповнюють щоквартально, фіксуючи у ній всю свою діяльність; а також систему управління в АГРУ та критерії оцінки діяльності організації в цілому. 

Учасники зустрічі також мали можливість ознайомитися з кращими практиками місцевого самоврядування та змін у громаді на прикладі Боратинської громади Луцького району, депутатом у котрій є громадський радник та нинішній голова ГО “АГРУ” Анатолій Левчук, що дозволило поглянути на реформи та зміни зсередини. Група зокрема відвідала будинок культури села Городище, Баївську загальноосвітню школу, клуб-музей історії села Баїв та Волинського бджільництва. 

Приємним та корисним бонусом для учасників зустрічі став тренінг «Психічне здоров’я: чому воно важливе, як підтримати себе у важкі часи?», який озброїв радників та радниць, зокрема, інструментами зменшення негативних впливів та ризиків під час карантину та подібних ситуацій. 

Наприкінці квітня заплановані подібні зустрічі й для громадських радників та радниць з решти регіонів. Сподіваємося, що епідемічна ситуація на той момент дозволить провести все безпечно і на високому рівні.  

Однак, незважаючи на ситуацію, для всіх, кому з різних причин не вдасться фізично долучитися до зустрічей, буде організовано окрему онлайн-зустріч, у межах якої ми зможемо обговорити всі найважливіші питання щодо роботи спільноти, підтримки та підвищення кваліфікації громадських радників. 

Оцінити статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Вас може зацікавити

Ключ до успіху – в спільному розумінні та баченні майбутнього організації

15 травня відбулася он-лайн зустріч громадських радників «Майбутнє АГРУ: план 2021», покликана сформувати у спільноти однакове розуміння тих процесів та змін, що відбуватимуться в організації у поточному році.

Майже 100 громадських радників та радниць взяли участь у регіональних зустрічах спільноти

23-25 квітня відбулися одразу 5 регіональних зустрічей для учасників спільноти Західного, Північного, Східного, Південного та Центрального регіонів – одночасно в онлайн та офлайн форматах.  Як і на першій подібній зустрічі, яка проходила 3 та 4 квітня для громадських радників Північно-Західного регіону, основними фокусами заходів були:  – презентація та обговорення  основних результатів діяльності  організації за минулий рік; – стратегування над подальшими кроками, зокрема, щодо реалізації  положень плану її організаційного розвитку на 2021-2023 роки; – знайомство з […]

головне загальне фото зустрічі
На зустрічі 13 та 14 березня обговорили важливі напрямки діяльності організації

Протягом 2 днів у столиці координаційна рада Асоціації, партнери та експерти, залучені до розвитку спільноти громадських радників, обговорювали основні здобутки організації у 2020 році, зокрема, у частині забезпечення внутрішнього врядування, навчання та інтеграції нових учасників, фінансової життєздатності тощо.

безпека
25 громадських радників успішно пройшли навчання Активізм без пошкоджень та проваджень

Протягом січня – лютого 2021 року Громадські радники та радниці, члени ГО “АГРУ” пройшли навчання “Активізм без пошкоджень та проваджень”. Це навчання стало першим кроком до налагодження партнерства з Асоціацією УМДПЛ та ЦЕДЕМ. Серію онлайн тренінгів було проведено в рамках проєкту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства” за підтримки – USAID Україна та Isar Ednannia.

фінансовий звіт
Презентували фінансовий звіт спільноти за 2020 рік

У суботу 6 лютого на платформі Zoom відбулась зустріч голови ГО «Асоціація громадських радників України» Анатолія Левчука зі спільнотою. Предметом розмови стала тема «Фінанси ГО «АГРУ». У першій частині зустрічі було презентовано структуру управління фінансами в організації, специфіку роботи з банком, особливості звітування перед податковою, донорами, членами спільноти та громадськістю. Також представлено Звіт про фінансові […]

Коментарі