Протягом 2 днів у столиці координаційна рада Асоціації, партнери та експерти, залучені до розвитку спільноти громадських радників, обговорювали основні здобутки організації у 2020 році, зокрема, у частині забезпечення внутрішнього врядування, навчання та інтеграції нових учасників, фінансової життєздатності тощо.

Так, значну увагу учасники приділили питанням управління організацією, можливому перегляду її структури та регіонального поділу, внесенню відповідних змін до Статуту, а також – підготовки, організації та проведення чергових Загальних зборів, обрання регіональних координаторів і голови організації, які відповідно до Статуту обираються один раз на 2 роки*.

Важливим аспектом спроможності організації до розвитку та ефективної діяльності у громадах є її фінансова незалежність та стабільність. Необхідність забезпечення цих складових вже була прописана в стратегічному плані діяльності до 2023 року, а за результатами зустрічі – буде формалізована у вигляді фандрайзингової стратегії, яка разом із комунікаційною стратегією доповнить та розширить рамки реалізації стратегії АГРУ в цілому. Це дозволить не лише окреслити коло питань та напрямків, в яких спільнота зможе реалізовувати свої чи долучатися до реалізації партнерських проектів, але й стане основою превентивного механізму, що значно знижуватиме ризики можливого виникнення “грантоїдства” на всіх рівнях реалізації проектів.

Також було обговорено подальші кроки щодо переформатування та адаптації навчальної програми для громадських радників, зокрема за результатами 8–ого навчального набору, який проходив у режимі онлайн та нещодавно успішно завершився, поповнивши спільноту 63–ма громадськими радниками та радницями, 31 з яких вже стали учасниками громадської організації “Асоціація громадських радників України”.

Деталі й подальші кроки реалізації цих та інших важливих ініціатив громадські радники та радниці зможуть дізнатися на регіональних зустрічах, які заплановано провести вже у найближчі місяці.

*Нагадаємо, що нинішні регіональні координатори були обрані учасниками спільноти наприкінці 2019 року та затвердженні голосуванням Загальних зборів 29 лютого 2020 року, голова ГО АГРУ Анатолій Левчук був обраний учасниками Загальних зборів.

Оцінити статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Вас може зацікавити

Ключ до успіху – в спільному розумінні та баченні майбутнього організації

15 травня відбулася он-лайн зустріч громадських радників «Майбутнє АГРУ: план 2021», покликана сформувати у спільноти однакове розуміння тих процесів та змін, що відбуватимуться в організації у поточному році.

Майже 100 громадських радників та радниць взяли участь у регіональних зустрічах спільноти

23-25 квітня відбулися одразу 5 регіональних зустрічей для учасників спільноти Західного, Північного, Східного, Південного та Центрального регіонів – одночасно в онлайн та офлайн форматах.  Як і на першій подібній зустрічі, яка проходила 3 та 4 квітня для громадських радників Північно-Західного регіону, основними фокусами заходів були:  – презентація та обговорення  основних результатів діяльності  організації за минулий рік; – стратегування над подальшими кроками, зокрема, щодо реалізації  положень плану її організаційного розвитку на 2021-2023 роки; – знайомство з […]

the-real-loser-of-this-election
Розпочалися регіональні зустрічі ГО “АГРУ”

3 та 4 квітня у Луцьку відбулася перша з анонсованих раніше регіональна зустріч для учасниць та учасників Північно-Західного регіону.

Коментарі