Прозорість та відкритість є одними з тих цінностей, які сама спільнота визначила невід’ємною характеристикою організації на шляху до реалізації її бачення та місії. 

Сьогодні ми відкриваємо додатковий офіційний канал комунікації з Координаційною радою, основним завданням якого є швидкий та уніфікований збір звернень та пропозицій від громадських радників, мешканців громад, партнерів та будь кого, хто має конструктивні пропозиції чи зауваження до діяльності як організації в цілому, так і окремих її учасників. 

Звертаємо вашу увагу, що ця форма не є інструментом отримання консультацій чи правової допомоги з будь яких питань.  

Окрім того повідомляємо, що анонімні звернення, скарги, що не мають обґрунтованих доказів та конкретних реальних фактів, ображають честь та гідність інших осіб чи груп осіб,  а також такі, що не містять інформації про канал надання зворотного зв’язку – не розглядатимуться

Ми відкриті до конструктивної комунікації, співпраці та вирішення проблемних питань у спільноті сьогодні задля її розвитку та успіхів у майбутньому, і тому хочемо, щоби наша робота була якомога прозорішою та зрозумілішою для вас.  

Оцінити статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Вас може зацікавити

У Карпатах відбувся табір громадських радників

13-15 серпня у Карпатах пройшов вже Другий літній табір громадських радників, який об’єднав понад 30 учасників та учасниць з різних областей України.

Коментарі