13-15 серпня у Карпатах пройшов вже Другий літній табір громадських радників, який об’єднав понад 30 учасників та учасниць з різних областей України.

Як і на першому таборі, який проходив у 2019 році, програма цьогорічного заходу передбачала не лише відпочинок і спілкування з друзями, а й була наповнена змістовними компонентами актуальних для радників тем.

Після екскурсій Івано-Франківськом і Чернівцями та прибуття двох груп громадських радників на місце зустрічі, під звуки трембіти і рога відбулося урочисте відкриття табору.

Впродовж трьох днів роботи, разом з професійними тренерами, радники та радниці опрацьовували такі питання:

· реформи в Україні, стан і перспективи розвитку місцевого самоврядування

· управління ресурсами в громадах

· залучення молоді до життя громад

· робота з ветеранськими спільнотами

Певний час був присвячений роботі над розвитком організації: громадські радники досліджували тенденції і тренди, які впливають, або можуть впливати в майбутньому на АГРУ, після квесту обговорювали стан справ у спільноті, а в заключний день табору формували ідеї щодо подальшого розвитку організації.

Вечір першого дня доповнився цікавим форматом коротких мотивуючих виступів АГРУ-TED, під час яких колеги обмінювалися власним досвідом впровадження змін у громадах. Спікерами були:

· Сергій Замідра (тема: “Громадський активізм: як народжується і як помирає”),

· Оксана Савченко – «Туристична та привітна Волиця» (як запустити свій туристичний маршрут)

· Ольга Ігнатьєва – “Ази фінансової грамотності для громадського активіста”

· Тетяна Біляєва – “Екологічні ініціативи в громаді”

Крім того, на всіх учасників чекала маса додаткових активностей: під супроводом Віри Савки охочі мали змогу створити унікальні авторські прикраси з швидкозасихаючої глини; разом з Ольгою Ігнатьєвою стати учасниками гри “Цілетворець”, яка допомагає побачити та зрозуміти свою ціль, а також знайти шляхи до неї; поспілкуватися в теплому колі біля яскравої ватри; пограти на незвичних музичних інструментах; поспівати під колоритні українські пісні під час святкової вечері.

Звісно ж, куди у горах без гір?! У неділю зранку команда АГРУ здійснила підйом в гори, де з нагоди 30-річниці Незалежності України підняли жовто-сині стяги, герб України та прапор громадської організації.

Дякуємо всім громадським радникам, хто зміг долучитися до цього заходу, подекуди навіть попри довгу дорогу і власний фінансовий внесок. Ми це зробили!

Сподіваємося, що ця прекрасна традиція – зустрічей на літньому таборі – триватиме і в майбутньому! Зараз дивіться кілька перших колоритних фото, а згодом надішлемо всі світлини та презентуємо відео із нашої зустрічі)

Оцінити статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Вас може зацікавити

Розпочався конкурс на посади регіональних координаторів ГО АГРУ

СИМВОЛІЧНО, ЩО СЬОГОДНІ – У ДРУГУ РІЧНИЦЮ З ДНЯ СТВОРЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ – МИ ОГОЛОШУЄМО КОНКУРС* НА ПОСАДИ РЕГІОНАЛЬНИХ КООРДИНАТОРІВ В ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «АСОЦІАЦІЯ ГРОМАДСЬКИХ РАДНИКІВ УКРАЇНИ»

Асоціація громадських радників – серед учасників міжнародного клубу Club Justice

В україні відкривається Club Justice – міжнародний Клуб для організацій, які працюють над посиленням доступу та правосуддя та забезпеченням права на доступ до правової допомоги в усьому світі

У векторі цінностей: Координаційна рада організації відкрита до пропозицій та зауважень

Прозорість та відкритість є одними з тих цінностей, які сама спільнота визначила невід’ємною характеристикою організації на шляху до реалізації її бачення та місії.  Сьогодні ми відкриваємо додатковий офіційний канал комунікації з Координаційною радою, основним завданням якого є швидкий та уніфікований збір звернень та пропозицій від громадських радників, мешканців громад, партнерів та будь кого, хто має конструктивні пропозиції чи зауваження до діяльності як організації в цілому, так і окремих її учасників.  […]

Ключ до успіху – в спільному розумінні та баченні майбутнього організації

15 травня відбулася он-лайн зустріч громадських радників «Майбутнє АГРУ: план 2021», покликана сформувати у спільноти однакове розуміння тих процесів та змін, що відбуватимуться в організації у поточному році.

ПРОЄКТ «ЗНАЙ СВОЇ ТРУДОВІ ПРАВА»

Українці мало обізнані в своїх правах. Особливо це стосується трудового законодавства в період його змін, а саме: введення електронних трудових книжок, письмових і трудових договорів нових видів, умов розірвання трудових договорів, тривалості робочого тижня, нововведення щодо вихідних днів та відпусток, механізмів врегулювання трудових спорів та інші.

Коментарі