
Розпочалися регіональні зустрічі ГО “АГРУ”
3 та 4 квітня у Луцьку відбулася перша з анонсованих раніше регіональна зустріч для учасниць та учасників Північно-Західного регіону.
Як відкрити ресторан чи створити виробництво одягу та не лише отримувати прибуток, а й розпочати позитивні зміни у своїй громаді?
Сьогодні, 4 лютого, учасники та учасниці 8-ї навчальної програми для громадських радників, а також радники та радниці попередніх наборів мали можливість глибше зануритися в світ соціального підприємництва: починаючи з історії та до конкретних кейсів з рекомендаціями щодо створення своєї справи.
Соціальне підприємництво дає можливість розвивати віддалені регіони та одночасно надавати послуги для малозабезпечених чи вразливих верств населення. Також це є ефективним інструментом робочої інтеграції для людей з інвалідністю, або для тих, хто опинився у складних життєвих обставинах.
Саме зараз потреба в інформації стосовно всіх аспектів такої діяльності є особливо гострою, а трансляція правильних меседжів у громади може стати поштовхом до виникнення нових ідей та проектів, у тому числі, у сфері соціального підприємництва.
Тому громадські радники, які тримають руку на пульсі всіх змін, можуть бути джерелом актуальних і корисних знань, а також зможуть надати необхідну інформації підтримку людям, які цікавиться темою соціального підприємництва в їх громадах.
Це перший з низки міжмодульних вебінарів в рамках навчальної програми, які мають на меті полегшити виконання домашнього завдання для її учасників та отримання нових корисних навичок та знань.
Щиро дякуємо тренерці Анні Гулевській-Черниш, голові правління SILab Ukraine, за приділений час та бажання поділитись власним досвідом, який безперечно стане в нагоді громадським радникам.
3 та 4 квітня у Луцьку відбулася перша з анонсованих раніше регіональна зустріч для учасниць та учасників Північно-Західного регіону.
Протягом січня – лютого 2021 року Громадські радники та радниці, члени ГО “АГРУ” пройшли навчання “Активізм без пошкоджень та проваджень”. Це навчання стало першим кроком до налагодження партнерства з Асоціацією УМДПЛ та ЦЕДЕМ. Серію онлайн тренінгів було проведено в рамках проєкту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства” за підтримки – USAID Україна та Isar Ednannia.
Хоча коронавірус практично повністю змінив ритм нашого життя і вніс серйозні корективи у наші плани, він не зміг стати на заваді непереборному бажанню радників зустрітися, нехай і віртуально. І це сталося: 26 грудня понад 70 громадських радників, партнери, донори та міжнародні гості стали учасниками події, яка дозволила спільноті об’єктивно оцінити свої здобутки та помилки, зрозуміти […]
Навчання визначено одним з основних пріоритетів розвитку спільноти громадських радників у стратегічному плані її діяльності до 2023 року включно.
Якщо Вам небайдужий розвиток вашої громади, ви розумієте її проблеми, прагнете змін і готові докладати зусиль на допомогу громаді, ви – саме та людина, яку ми шукаємо, щоб поповнити лави нашої спільноти, що об’єднала небайдужих з усіх куточків України.
Коментарі