Статистика роботи громадських радників дає нам не лише уявлення про активність радників в цілому, а й дозволяє відстежити та систематизувати питання, з якими до громадських радників звертаються їх клієнти –  мешканці громад.

За період із січня по вересень 2020 року включно1 до громадських радників за допомогою звернулися щонайменше 4323 людей, з яких 3941 були перенаправленні до компетентних установ та організацій. 

Основними партнерами громадських радників по перенаправленню клієнтів традиційно є органи місцевого самоврядування, соціальні служби, система БПД, ЦНАПи, Міграційна служба, Пенсійний фонд та громадські організації:

Так, найбільш актуальними для більшості клієнтів громадських радників у регіонах є правові запити на такі теми:

  • земельні питання 
  • сімейні питання 
  • питання ЖКГ
  • захист вразливих категорій населення 
  • порядок нарахування субсидій та пільг 
  • нарахування пенсій, зарплат
  • питання, пов’язані з підприємницькою діяльністю 
  • реалізація та захист прав ВПО, УБД, людей з інвалідністю

Природно, що у зв’язку із пандемією коронавірусу, спектр найчастіших питань клієнтів поповнився новими запитами, що стосуються боротьби та протидії захворюванню, підтримки в умовах карантинних обмежень і взаємодії з органами влади та місцевого самоврядування в цих умовах.

У графічному відображенні запити клієнтів під час карантину, виглядають таким чином:

Хто звертався до громадських радників під час епідемії COVID-19?

1 За зведеною інформацією, наданою 35% громадських радників за 1 квартал, та 52% – за 2 та 3 квартали 2020 року у моніторингових формах

Оцінити статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Вас може зацікавити

Ключ до успіху – в спільному розумінні та баченні майбутнього організації

15 травня відбулася он-лайн зустріч громадських радників «Майбутнє АГРУ: план 2021», покликана сформувати у спільноти однакове розуміння тих процесів та змін, що відбуватимуться в організації у поточному році.

Нефорум
Підбивали підсумки року та ділилися планами на майбутнє – громадські радники провели перший онлайн НеФорум

Хоча коронавірус практично повністю змінив ритм нашого життя і вніс серйозні корективи у наші плани, він не зміг стати на заваді непереборному бажанню радників зустрітися, нехай і віртуально. І це сталося: 26 грудня понад 70 громадських радників, партнери, донори та міжнародні гості стали учасниками події, яка дозволила спільноті об’єктивно оцінити свої здобутки та помилки, зрозуміти […]

Результати проекту
Основні результати проекту “Підтримка малих громад в умовах COVID-19”

Історія про те, як маючи лише 400 тисяч гривень можна за 90 днів силами натхненних сердець 39 громадських радників та радниць змінити на краще ситуацію з допомогою в подоланні наслідків пандемії тим, хто цього потребує у 35 громадах з 17 областей України.

менторська програма
Громадські радники відкривають менторську програму

Навчання визначено одним з основних пріоритетів розвитку спільноти громадських радників у стратегічному плані її діяльності до 2023 року включно.

Генетичний код
Генетичний код спільноти: місія, бачення та ціннсоті громадських радників

Місія, Бачення та Цінності  –  стратегічна але водночас надзвичайно тонка та чутлива “матерія”, що є вкрай важливою складовою мотивації та досягнення успіху для організацій, які мають чітку мету, знають основні важливі кроки на шляху до неї, та розуміють з ким саме цей шлях вони хочуть пройти. Протягом близько 4 місяців ініціативна група громадських радників з […]

Коментарі