
Партнерство – це завжди нові можливості та розвиток
Асоціація громадських радників України долучилася до Меморандуму щодо створення Національної мережі організацій громадянського суспільства України.
Хоча коронавірус практично повністю змінив ритм нашого життя і вніс серйозні корективи у наші плани, він не зміг стати на заваді непереборному бажанню радників зустрітися, нехай і віртуально.
І це сталося: 26 грудня понад 70 громадських радників, партнери, донори та міжнародні гості стали учасниками події, яка дозволила спільноті об’єктивно оцінити свої здобутки та помилки, зрозуміти на якому етапі вона перебуває нині, та амбіційно поглянути у майбутнє.
Насичену шестигодинну програму НеФоруму відкрили:
Юрій Сверба – державний експерт Директорату правосуддя та кримінальної юстиції Міністерства юстиції, Ольга Гальченко – координаторка програми “Права людини та правосуддя” Міжнародного фонду “Відродження”, Катерина Єрошенко – менеджерка Української школи практичних знань з питань доступу до правосуддя, та голова Асоціації Анатолій Левчук, який також був і модератором першої частини заходу – панельної дискусії «Роль paralegals у протидії наслідкам пандемії: закордонний досвід для України».
Свій досвід учасникам презентували Віоріка Кірнічіні – президентка Національної асоціації параюристів Молдови, а також Айжан Джуманалієва – представниця системи гарантованої державою правової допомоги Киргизії. Окрім того, цікаві практики та досвід ми отримали і від параюристки Марти Шарон з далекої Кенії.
Наступна сесія була присвячена річному звітуванню координаційної ради Асоціації: що зробили, що не встигли, що вдалося, а що – не дуже. І все це у форматі ретроспективної розповіді презентували Тетяна Тульчій, Тетяна Сергієнко, Ігор Святий, Марина Редченко, Ірина Островська, Олена Хомич та Анатолій Левчук.
Друга частина НеФоруму, яку модерувала Анна Ілащук, була ще більш насиченою та інтерактивною: учасники у групах обговорювали та шукали можливі механізми реалізації основних напрямів стратегічного розвитку організації, якими є: навчання, розвиток, підтримка та співпраця.
Також учасники та учасники мали можливість доєднатися до роботи двох майданчиків обміну досвідом та кращими практиками.
У Майстерні кейсів обговорювали:
– можливості активізації громади задля її розвитку
– розвиток молоді через молодіжні простори та стратегічне планування у закладах освіти
– індивідуальні дії, а також об’єднання заради системного впливу
– успіхи проєктної діяльності АГРУ
Майстерня ініціатив працювала з такими темами
– хочеш розвитку – навчай!
– про суд від присяжної: доступно та переконливо
– спільно проти насильства – що від нас залежить?
– ІТ-рішення для розвитку АГРУ (комунікація, проєктна діяльність, співтворчість)
– розмова на рівних.
Яскравим завершенням НеФоруму стало нагородження переможців голосування у кількох номінаціях.
Так, найкращою громадською радницею стала Галина Калініна
найкращою тренеркою АГРУ – Тетяна Моісеєва-Шиленко
найкращою експерткою АГРУ – Вєлта Пархоменко
найактивнішою у розвитку АГРУ – Анна Ілащук
найкращою промоутеркою АГРУ – Ірина Островська
Вітаємо їх та бажаємо наснаги на майбутні досягнення – як особисті так і у спільноті!
Відеозапис публічної частини НеФоруму
*Робочі матеріали та напрацювання груп будуть надіслані учасникам НеФоруму додатково.
Асоціація громадських радників України долучилася до Меморандуму щодо створення Національної мережі організацій громадянського суспільства України.
3 та 4 квітня у Луцьку відбулася перша з анонсованих раніше регіональна зустріч для учасниць та учасників Північно-Західного регіону.
У суботу 6 лютого на платформі Zoom відбулась зустріч голови ГО «Асоціація громадських радників України» Анатолія Левчука зі спільнотою. Предметом розмови стала тема «Фінанси ГО «АГРУ». У першій частині зустрічі було презентовано структуру управління фінансами в організації, специфіку роботи з банком, особливості звітування перед податковою, донорами, членами спільноти та громадськістю. Також представлено Звіт про фінансові […]
Як відкрити ресторан чи створити виробництво одягу та не лише отримувати прибуток, а й розпочати позитивні зміни у своїй громаді?
Історія про те, як маючи лише 400 тисяч гривень можна за 90 днів силами натхненних сердець 39 громадських радників та радниць змінити на краще ситуацію з допомогою в подоланні наслідків пандемії тим, хто цього потребує у 35 громадах з 17 областей України.
Коментарі