Асоціація громадських радників України долучилася до Меморандуму щодо створення Національної мережі організацій громадянського суспільства України. 

Нині громадянське суспільство відіграє чи не основну роль у процесах гармонійного розвитку та становлення демократичних цінностей, рівного ставлення, справедливості та верховенства права. 

Громадяни, об’єднані спільною метою у дрібні та великі організації чи спілки – є основними носіями загальнолюдських цінностей, гуманізму, традицій, моральних та етичних аспектів, що формують окремі народи та нації. 

Проте, через їх велику кількість, територіальну розпорошеність, різновекторність та різну мотивацію діяльності, держава часто не помічає і не чує організацій громадянського суспільства, які стають на захист порушених прав чи інтересів людей та громад в різних куточках України.  

Аби нас почули, нам необхідно об’єднуватися і говорити разом – одним спільним і потужним голосом, однією зрозумілою та доступною мовою, про одні й ті самі речі, події, явища. 

Національна мережа організацій громадянського суспільства України – і є тим майданчиком, де активні та свідомі громадяни відстоюватимуть історичну ідентичність та сучасні запити української нації у рівній комунікації з владою та чиновниками. 

Щоб цей механізм запрацював – потрібно посилювати співпрацю на всіх можливих рівнях та напрямках, підсилювати сильні та ґартувати ще не сформовані особливості кожної з організацій. 

Створення Національної мережі дозволить організаціям громадянського суспільства України

  • Ефективно формулювати спільну позицію щодо актуальних питань суспільного розвитку 
  • Стати паритетним учасником діалогу з владою на місцевому та національному рівнях 
  • Свідомо впливати на визначення пріоритетів діяльності донорських організацій 

ПЕРЕГЛЯНУТИ МЕМОРАНДУМ 

Наша Асоціація стала 53 учасником  Національної мережі, а для координації та участі у процесах її формування, до відповідної ініціативної групи було делеговано громадського радника Сергія Кіприча

Ми переконані, що поява такого потужного гравця національного рівня, у тому числі, у сфері посилення правової спроможності українських громад, відкриє перед українцями нові можливості для власного захисту і розвитку, та інструменти впливу на процеси, що відбуваються в їхніх містах та селищах.  

 
Меморандум є відкритим до підписання та долучення в онлайн режимі. Щоб стати частиною Національної мережі – необхідно лише ПРИЄДНАТИСЯ ДО МЕМОРАНДУМУ 

Оцінити статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Вас може зацікавити

У Карпатах відбувся табір громадських радників

13-15 серпня у Карпатах пройшов вже Другий літній табір громадських радників, який об’єднав понад 30 учасників та учасниць з різних областей України.

Ключ до успіху – в спільному розумінні та баченні майбутнього організації

15 травня відбулася он-лайн зустріч громадських радників «Майбутнє АГРУ: план 2021», покликана сформувати у спільноти однакове розуміння тих процесів та змін, що відбуватимуться в організації у поточному році.

Майже 100 громадських радників та радниць взяли участь у регіональних зустрічах спільноти

23-25 квітня відбулися одразу 5 регіональних зустрічей для учасників спільноти Західного, Північного, Східного, Південного та Центрального регіонів – одночасно в онлайн та офлайн форматах.  Як і на першій подібній зустрічі, яка проходила 3 та 4 квітня для громадських радників Північно-Західного регіону, основними фокусами заходів були:  – презентація та обговорення  основних результатів діяльності  організації за минулий рік; – стратегування над подальшими кроками, зокрема, щодо реалізації  положень плану її організаційного розвитку на 2021-2023 роки; – знайомство з […]

Нефорум
Підбивали підсумки року та ділилися планами на майбутнє – громадські радники провели перший онлайн НеФорум

Хоча коронавірус практично повністю змінив ритм нашого життя і вніс серйозні корективи у наші плани, він не зміг стати на заваді непереборному бажанню радників зустрітися, нехай і віртуально. І це сталося: 26 грудня понад 70 громадських радників, партнери, донори та міжнародні гості стали учасниками події, яка дозволила спільноті об’єктивно оцінити свої здобутки та помилки, зрозуміти […]

Результати проекту
Основні результати проекту “Підтримка малих громад в умовах COVID-19”

Історія про те, як маючи лише 400 тисяч гривень можна за 90 днів силами натхненних сердець 39 громадських радників та радниць змінити на краще ситуацію з допомогою в подоланні наслідків пандемії тим, хто цього потребує у 35 громадах з 17 областей України.

Коментарі