ШУКАЄМО АКТИВНИХ ОДНОДУМЦІВ

Якщо Вам небайдужий розвиток вашої громади, ви розумієте її проблеми, прагнете змін і готові докладати зусиль на допомогу громаді, ви – саме та людина, яку ми шукаємо, щоб поповнити лави нашої спільноти, що об’єднала небайдужих з усіх куточків України.

Ми – Громадські радники, або українські параюристи, адже ми також надаємо першу допомогу: але не медичну, як парамедики, а правову – інформацію, необхідну людині для вирішення її проблемної ситуації. 

Ми знаходимося найближче до людей і живемо з ними в одному середовищі, спілкуємося зрозумілою мовою, розуміємо труднощі та проблеми, активно задіяні в житті громади та виконуємо свої функції безкоштовно.

Громадський радник це, перш за все, той, хто розуміє правові проблеми, надає правову інформацію та/або перенаправляє до компетентної інституції, яка допоможе людині самостійно розв’язати свою проблему.

Нашою місією є розвиток України як правової держави та втілення демократичних зміни у громадах через розбудову спроможної спільноти громадських радників.

І ми будемо щиро раді бачити в нашій команді всіх, хто готовий втілювати цю місію в життя, та розділяє наші цінності, якими є:

  • власне Спільнота громадських радників
  • Повага до прав людини
  • Незалежність 
  • Патріотизм
  • реалізація свого Покликання
  • Прозорість та відкритість – всередині спільноти та із суспільством.

Сьогодні нас більше 140 людей, об’єднаних у громадську організацію “Асоціація громадських радників України”.

Запрошуємо вас взяти участь у навчанні, яке допоможе краще розуміти потреби  людей і громади, підкаже, де шукати допомогу і підтримку, і допоможе вам стати частиною нашої мережі.

Навчання, зокрема, включає вивчення таких питань як: безпека, децентралізація, інформаційна та фінансова грамотність, робота державних інститутів, залучення ресурсів, реалізація прав на освіту, охорона здоров’я тощо, проводяться кваліфікованими тренерами-практиками, які стануть для вас джерелом ідей, натхнення та мудрих порад. Крім того, програмою передбачено виконання обов’язкових домашніх завдань між основними навчальними модулями.

Можливість участі у навчанні надається на основі відкритого конкурсу, за результатами якого відібрані учасники та учасниці будуть запрошені для проходження навчання.

Перший модуль навчання відбуватиметься у грудні 2020 року та передбачатиме можливість проходження навчання в складі однієї з трьох груп: 

  • І група: 1400-1800 08, 09, 10, 14 та 15 грудня 2020 року
  • ІІ група: 1000-1400 09, 10, 11, 15 та 16 грудня 2020 року
  • ІІІ група: 1100-1500 21, 22, 23 та 24 грудня 2020 року

Другий та третій модулі відбудуться у січні та лютому 2021 року відповідно, а точні дати та час навчання будуть повідомлені відібраним учасникам додатково.

Для успішного проходження навчання участь в усіх його етапах є обов’язковою! За результатами навчання випускники отримують відповідні свідоцтва та будуть запрошені стати частиною нашої спільноти, зокрема, як учасниками громадської організації ”Асоціація громадських радників України”.

Аби взяти участь у конкурсі1, заповніть, будь ласка, анкету претендента за цим посиланням: http://bit.ly/СтаньГросмадськимРадником

Кінцевий термін подачі заявок: 2359 22 листопада 2020 року.


Додатково:

Про результати відбору ви будете повідомлені телефоном або електронною поштою, вказаними в анкеті. 

Подані анкети опрацьовуватиме конкурсна комісія, сформована зокрема  з представників спільноти громадських радників, донорських та партнерських організацій. Комісія залишає за собою право зателефонувати вам або людям, які вас рекомнедуватимуть, щобі уточнити додаткову інформацію щодо відомостей, наданих в анкеті.

За додатковою інформацією звертайтеся на електронну адресу paralegals.school@gmail.com або за номерами телефонів: 0962978531 та 0634556126 (з 1000 до 1800 в робочі дні).

Інформацію про конкурс, доступ до Інтернету та, за необхідності, допомогу в заповненні анкети ви можете отримати у громадських радників, в місцевих центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги, а також офісах Мережі правового розвитку.

Організатори навчання: громадська організація “Асоціація громадських радників України” у співпраці з Українською Школою практичних знань з питань доступ до правосуддя, Міжнародним фондом «Відродження», Українською фундацією правової допомоги, Мережею правового розвитку, Координаційним центром з надання правової допомоги та правовими клубами PRAVOKATOR.

1 участь у конкурсі не можуть брати адвокати, юристи-практики, працівники Координаційного центру з надання правової допомоги та його територіальних відділень, співробітником поліції чи інших правоохоронних органів, працівники суду, прокуратури тощо

Оцінити статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Вас може зацікавити

Ключ до успіху – в спільному розумінні та баченні майбутнього організації

15 травня відбулася он-лайн зустріч громадських радників «Майбутнє АГРУ: план 2021», покликана сформувати у спільноти однакове розуміння тих процесів та змін, що відбуватимуться в організації у поточному році.

Соцуіальне підприємництво
Соціальне підприємництво – симбіоз розвитку, допомоги та активізму

Як відкрити ресторан чи створити виробництво одягу та не лише отримувати прибуток, а й розпочати позитивні зміни у своїй громаді?

Результати проекту
Основні результати проекту “Підтримка малих громад в умовах COVID-19”

Історія про те, як маючи лише 400 тисяч гривень можна за 90 днів силами натхненних сердець 39 громадських радників та радниць змінити на краще ситуацію з допомогою в подоланні наслідків пандемії тим, хто цього потребує у 35 громадах з 17 областей України.

менторська програма
Громадські радники відкривають менторську програму

Навчання визначено одним з основних пріоритетів розвитку спільноти громадських радників у стратегічному плані її діяльності до 2023 року включно.

Генетичний код
Генетичний код спільноти: місія, бачення та ціннсоті громадських радників

Місія, Бачення та Цінності  –  стратегічна але водночас надзвичайно тонка та чутлива “матерія”, що є вкрай важливою складовою мотивації та досягнення успіху для організацій, які мають чітку мету, знають основні важливі кроки на шляху до неї, та розуміють з ким саме цей шлях вони хочуть пройти. Протягом близько 4 місяців ініціативна група громадських радників з […]

Коментарі