Рrometheus.org.ua – платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus – перший та найбільший проект безкоштовної освіти для всіх та кожного в Україні. Місія – зробити найкращі курси від провідних викладачів, університетів та організацій світу доступними для всіх.

EdEra — студія онлайн-освіти. Ми робимо онлайн-освіту в Україні якісною та доступною. Наша команда створює онлайн-курси, спецпроекти, інтерактивні підручники та освітні блоги.

ВУМ on-line запрошує до самоосвіти та саморозвитку кожного громадянина, незалежно від його статусу чи соціального становища, але найперше – тих, хто хоче реальних змін у персональному житті, у житті своєї громади, у житті держави Україна.

Lingva Skills – асоціація інноваційної та цифрової освіти – команда новаторів, яка створює сучасні онлайн проекти для вирішення актуальних викликів, які стоять перед державою та суспільством.

Happy Monday — це кар‘єрний портал і платформа професійного розвитку з вакансіями, статтями та можливостями. Це якщо конкретно. А якщо глобально — то це філософія щасливих понеділків і спільнота людей, які не чекають п‘ятницю як спасіння.

Оцінити матеріал
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Коментарі