Ресурсний центр ГУРТ – це провідний національний центр суспільної інформації та експертизи. Розвиваючи громадянське суспільство з 1995 року, ми віддані розбудові України.

ГУРТ бере активну участь в демократичних суспільних перетвореннях в Україні, використовуючи та розвиваючи потенціал інститутів громадянського суспільства. Ресурсний центр ГУРТ працює для свідомої та успішної України, де громадянське суспільство гарантує гідність, впевненість та довіру поміж громадянами на місцевому та національному рівнях.

Громадський простір

Prostir.Ua  пропонує унікальну й актуальну інформацію про розвиток громадянського суспільства України.

Якщо є бажання залучатися до громадських активностей, відчувати співпричетність до важливих перетворень в країні — ви потрапили за адресою. Так, тут ви знайдете чимало цікавих можливостей — програм розвитку, грантів, стипендій, вакансій і стажувань. Зростаймо разом!

Якщо ви від громадської організації (ініціативи), окрім корисної інформації на Порталі,  маєте можливість отримати ще цілий комплекс БЕЗКОШТОВНИХ послуг та сервісів: презентувати організацію, її активності, знаходити ресурси для розвитку, волонтерів, партнерів, експертів, працівників. 

Оцінити матеріал
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Коментарі