Ще трохи більше двох років тому жителі Новопокровської ОТГ Дніпропетровської області навіть не здогадувалися, що у недалекому майбутньому сільська молодь не просто піде “з вулиць”, а й проводитиме свій час із користю для себе та інших.

Потреба в майданчиках для спілкування, навчання, обміну досвідом та дозвілля молоді існує у багатьох громадах, адже сільські клуби через брак матеріальних та людських ресурсів переважно не здатні задовольнити цей запит підлітків і зацікавити певним видом творчості або іншої діяльності. 

Активні мешканці громади, серед яких і громадський радник Денис Рєзнік, вирішили спробувати змінити цю ситуацію і об’єдналися навколо ідеї створення простору для дозвілля та розвитку молоді громади.

Для визначення потреб і побажань молоді стосовно майбутнього молодіжного простору, було проведено соціологічне дослідження в якому взяло участь 104 молодих людини різних вікових категорій. Визначено лідерську команду, сформовано місію та візію простору.

Приміщення було надане Виконкомом селищної ради, а ремонт у ньому робили своїми силами самі діти, їх батьки та активісти.

Перші меблі були подаровані небайдужими мешканцями громади та  сусідніх міст і сіл. Першу офісну техніку, навчальне приладдя та матеріали надавали друзі, місцеві підприємці і навіть не знайомі люди – що дуже мотивувало не зупинятися і шукати нові можливості для розвитку простору.

За три місяці повноцінної роботи, було проведено більше 30 різноманітних заходів: клуби настільних ігор, кіноклуби, англомовні клуби, майстер-класи, тренінги з різних цікавих і важливих для молоді тем.

І ця наполегливість дала свої плоди – на початку 2020 року ідея команди молодіжного простору “Нове покоління” отримала перемогу на конкурсі інфраструктурних проектів та отримала грант на придбання сучасного обладнання та меблів. Місцевий провайдер допоміг підключити інтернет, а роутер подарували не байдужі мешканці.

Сьогодні молодіжний простір “Нове покоління” це не лише популярне місце зустрічі і спілкування активної молоді, а й сучасний інтерактивний майданчик з широкими можливостями для освіти, розвитку творчого потенціалу та спільного пошуку нових рішень для покращення життя громади.

Оцінити історію
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Детальніше про радників

Рєзнік Денис Олегович

Центральний, Дніпропетровська обл., Новопокровка
М’які навички та комунікація / PR-менеджмент, Медіаграмотність, Медіація, Публічні виступи, Розробка та адміністрування сайтів, Співпраця зі ЗМІ, Фасилітація Послуги населенню / Безоплатна правова допомога Безпека / Безпекові ініціативи, Правопросвітництво, Співпраця з правоохоронними органами Інструменти впливу / Громадська рада Освіта та молодь / Заклади освіти, Молодіжні центри, Неформальна освіта, Робота з молоддю Місцевий розвиток / Проектний менеджмент та фандрайзинг
Показати більше На сторінку радника
Показати більше

Коментарі