Мрія – це реальність, яка очікує на реалізацію та втілення. А якщо додати трохи наполегливості, любов до справи, яку робиш, та велике щире серце – ваша реалізована мрія може стати чудовим подарунком та натхненням для багатьох людей навколо. 

Михайло – один з тих, хто власноруч перетворює розмиті ідеї та прагнення у цілком реальні дії та результати, якими потім може пишатися уся громада. 

Молодіжна політика, захист культурної та історичної спадщини, безпосередня залученість та постійна підтримка українських воїнів на Сході, різностороння та конструктивна громадська діяльність на благо свого міста та його жителів – зробили його учасником чи не всіх важливих для громади процесів та подій. 

Сьогодні стародавній Стрий щовесни перетворюється на квітучий сад з тисяч магнолій, власноруч вирощеними та доглянутими Михайлом та послідовниками. Спочатку – це було лише його мрією, кілька років тому  – це стало реальністю, а нині “стрий – місто Магнолій” – це новий бренд, який набирає обертів та приваблює туристів. 

З жовтня 2019 року мешканець міста Стрий Михайло Шмигельський є учасником громадської організації «Асоціація громадських радників України» і разом ми втілюємо мрії! 

Оцінити історію
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Коментарі