Вона – одна з тих, хто першими закінчили навчальну програму для громадських радників: представниця пілотного набору, яка продовжує успішно пілотувати зміни у своїй громаді та життях людей. 

Зміни  –  це не те, на що необхідно чекати – це те, над чим потрібно постійно працювати та поступово просувати вперед – впевнена Сніжана. І тому, одразу після закінчення нашого навчання вона активно включилася у роботу ініціативних груп, брала участь у розробленні перших напрацювань щодо розбудови спільноти та створення громадської організації. 

Ба більше: вона представляла українських параюристів під час участі у …. в Албанії, стала тренеркою з теми “Інструменти впливу на владу” та брала участь у навчанні кількох наступних наборів громадських радників, а нині – вона є частиною Команди Змін, співавторкою Місії, Бачення та Цінностей спільноти, а також проходить ще одне навчання аби стати ментором для громадських радників. 

З жовтня 2019 року мешканка села Сад Сумської області Сніжана Камінська є членкинею громадської організації «Асоціація громадських радників України» і разом нас завжди супроводжуватиме успіх!

Оцінити історію
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Детальніше про радників

Коментарі