Що для вас означає “бути людиною”? Для когось – це просто факт існування в цьому часі і просторі, хтось вважає, що це повага та вплив, статус і високі посади, дехто ототожнює це поняття з певною жертвою заради чогось чи когось… 

А що, якщо бути людиною – це вміння знайти, проявити та правильно скористатися навіть найменшими світлими гранями своєї особистості, талантами тощо – реалізувати себе! 

Так от,  – економіст, політтехнолог, тренер, фасилітатор, ментор, експерт з місцевого самоврядування, фаундер і керівник громадської організації, організаційний менеджер, заступник міського голови міста Шостки та громадський радник Ярослав Счастливцев – знає, що таке самореалізація не з чуток, і постійно шукає нові можливості свого розвитку, які згодом перетворює на інструменти допомоги громаді та її мешканцям. 

Консультативна допомога, правова просвіта, врегулювання конфліктів, керування груповими процесами, проведення адвокаційних кампаній, тренінгів та соціологічних досліджень, генерація позитивних ідей та рішень – це те, що рухає зміни та наповнює сенсом життя Ярослава під девізом «Дій. Займи своє місце серед зухвалих сміливців, які були, є і ще з’являться!».  

З жовтня 2019 року мешканець Путивля Ярослав Счастливцев є учасником громадської організації «Асоціація громадських радників України» і разом ми врятуємо людство (або хоча б спробуємо)!  

Оцінити історію
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Коментарі