Коли на Сході не лише починається день, а й лунають постріли – починаєш украй гостро відчувати персональну відповідальність за те, яким і для кого там сходитиме сонце завтра. 

Будь які зміни починаються з нас: внутрішнє рішення, активна дія, важлива розмова, цікава пропозиція або просто відповідь на давній поклик душі  – вмить можуть перевернути ваше уявлення про світ навколо, або навіть змінити сам світ! 

Не бажає чекати на зміни й громадська радниця Інна Денещук, яка своїм прикладом демонструє те, яким чином навіть майже на лінії фронту можна продовжувати будувати підвалини для щасливого майбутнього.  

Завжди усміхнена та позитивна вчителька початкової школи – вона не просто виховує наступне покоління українців, вона передає їм свої наймудріші знання та найкращі якості. 

Її експертність охоплює такі великі та складні пласти активізму як протидія насильству, волонтерство, організація благодійних акцій, впровадження реформи “Нова українська школа”, а з початку року  – ще й участь у проєкті “Правопросвіта для молоді – знай свої трудові права”,  який реалізується спільнотою громадських радників. 

З жовтня 2019 року переселенка з Широкіного, а нині мешканка Маріуполя Інна Денещук  є членкинею громадської організації «Асоціація громадських радників України» і разом наше майбутнє – світле! 

Оцінити історію
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Коментарі