Справжній журналіст – це завжди активіст та захисник інтересів своєї громади та її мешканців, який перебуває в постійному пошуку тих людей або ситуацій, що потребують змін або підтримки. 

Синергетичний ефект від поєднання професії – журналіста, та покликання  – боротьби з несправедливістю – примножується завдяки публічності та довірі громади. 

Викладачка, журналістка, депутатка міської ради двох скликань, а нині депутатка  районної ради, громадська радниця Наталя Клименко завжди знаходиться в центрі подій своєї громади, а як до публічної, впізнаваної та доволі відомої особистості, до неї чи не щодня звертаються мешканці громади з проханнями про допомогу у вирішенні найрізноманітніших питань.  

Попри щільний робочий графік, їй вдається приділити увагу кожному та кожній, стати у нагоді і в подоланні проблем міського масштабу, і в наданні допомоги постраждалим від домашнього насильства, мирному вирішенні сусідських суперечок та особистих питань. 

Особливу увагу Наталя приділяє збереженню культурної спадщини, інтеграції та розвитку національних меншин міста та району, активно підтримує ромську та болгарську спільноти. Постійно займається правопросвітницькою діяльністю, популяризує діяльність системи БПД, налагоджує діалогові процеси між владою та громадою, залучає молодь до прийняття рішень на рівні  як навчального закладу і міста і області, так і країни загалом. 

З жовтня 2019 року мешканка Первомайська  Наталя Клименко  є членкинею громадської організації «Асоціація громадських радників України» і разом ми змінимо свої громади! 

Оцінити історію
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Детальніше про радників

Клименко Наталія Григорівна

Південний, Миколаївська обл., Первомайськ
Інструменти впливу / Адвокація, Доступ до інформації Різне / Гендерні питання Послуги населенню / Культура Безпека / Правопросвітництво Сім’я та соціальний захист / Протидія насильству та дискримінації Місцеве самоврядування / Робота з депутатами, Співпраця з ОМС Освіта та молодь / Робота з молоддю М’які навички та комунікація / Співпраця зі ЗМІ Місцевий розвиток / Туризм
Показати більше На сторінку радника
Показати більше

Коментарі