Громадські радники – здійснюють свою діяльність в різних містах та селищах України – від заходу до сходу. Однак ті кілометри відстані, що між нами існують, – зовсім не перешкода для нашої активної взаємодії та єднання.

І в цьому є заслуга Координаційної ради АГРУ!

Сьогодні в рубриці #pro_АГРУ ми детальніше познайомимо вас зі структурою нашої громадської організації, а саме із керівним органом Асоціації громадських радників України – нашою Коордрадою!

Насамперед, підкреслимо значення, цього структурного органу Асоціації. Адже Координаційна рада реалізує управління діяльності організації на регіональних рівнях, забезпечуючи ефективну координацію та взаємодію між громадськими радниками.

Хто входить до складу Коордради? Та як вона обирається?

Представниками цього керівного органу АГРУ є 6 регіональних координаторів.

Обираються вони щодвароки під час Загальних зборів більшою кількістю голосів членів та членкинь організації.

До слова, регіонами відповідальності координаторів є:

  • Західний регіон;
  • Південний регіон;
  • Північний регіон;
  • Північно-Західний регіон;
  • Східний регіон;
  • Центральний регіон.

Які ключові функції координаторів?

Перебуваючи на місцях, у своїх регіонах, координатори об‘єднують громадських радників конкретних осередків, напряму комунікуючи з ними. Вони проводять зустрічі радників в регіонах, доносять актуальну інформацію, надають допомогу в разі виникнення певних проблем.

Окрім того, регіональні координатори здійснюють моніторинг, досліджуючи потреби й запити в регіонах, аналізуючи показники діяльності спільноти з метою подальшого підсилення спроможностей організації.

Загалом, зазначимо, що регіональні координатори надають потужну підтримку своїм колегам на місцях. Їм довіряють, до них звертаються за порадою та мотивацією.

Вони – лідери з досвідом участі у розвитку громадянського суспільства, завдяки яким зокрема, АГРУ зростає, розвивається й міцнішає!

Оцінити статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Коментарі