Впродовж 4 днів Літнього табору за підтримки одне одного громадські радники здобули той необхідний максимум натхнення, розуміння, знань та енергії, який дозволить рухатися вперед навіть у непрості часи.

Під час таборування громадські радники разом з професійними тренерами опрацьовували основи позиціювання та розвитку мережі – шукали відповіді на питання: «хто такі громадські радники?», «який вплив вони чинять?», «які можливі вектори розвитку АГРУ?»; напрацьовували рекомендації щодо адвокації на місцевому рівні, та дізналися, з чого громадському раднику починати пошук необхідної інформації і які інструменти комунікації застосовувати у своїй діяльності.

Окрім того, учасники та учасниці мали змогу взяти участь у різноманітних майстер-класах від своїх колег, обмінювалися досвідом та знаннями, надихалися й гуртувалися, отримували й надавали таку важливу в цей час підтримку одне одному. І, звичайно, не оминули традиції АГРУ у «підкоренні нових вершин»…

Цього року черговою нашою вершиною стала гора «Захар Беркут», на якій громадські радники підняли синьо-жовті стяги, тризуб, прапор АГРУ, та спільно зворушливо виконали гімн України.

Ось якими враженнями від Табору поділилися представники й представниці Асоціації:

«Промайнуло чотири дні, які були наповнені емоціями, враженнями, новими подіями, новими знайомствами, поєднані з цікавим навчанням… Гори гори вражень та готовність працювати активно далі для забезпечення розвитку нашою ВІЛЬНОЇ УКРАЇНИ», – Оксана Савченко.

«Я пишаюсь своєю спільнотою громадських радників. Ми всі різні, але нас об‘єднує прагнення створити сильне громадянське суспільство в Україні та невпинне бажання допомагати вирішувати проблеми у своїх громадах. Цьогорічний Табір АГРУ 2022 запам‘ятається мені неймовірною красою Карпат, спільною роботою над майбутнім розвитком спільноти та надихаючими історіями успіхів радників», – Марина Царапаєва.

«Ось і завершилася одна з вагомих подій в громадському житті країни – Літній табір Асоціації громадських радників України, у серці Карпат, в селищі Славське, на який з’їхалися близько 60 громадських радників з усіх куточків України.Говорили про принципи взаємодії, про вплив і адвокацію на місцевому рівні, про подальший розвиток організації» – Віра Савка.

«Для мене ця зустріч про натхнення і підтримку. Про те, що кожен і кожна з нас сильні, але потребують дружнього плеча поруч і теплих обіймів. Про те, що можна підтримати одним словом, а цілою піснею так взагалі подарувати людині крила», – Тетяна Моісеєва-Шиленко.

Таким позитивним емоціям, відгукам та враженням завдячуємо усім і кожному, хто став частинкою нашого Табору АГРУ:

  • усім тренерам та фасилітаторам Альоні Матвійчук, Денисові Давиденко, Євгенії Кравченко, Олесі Монько, Денису Цуцаєву — за цінну інформацію, практичні рекомендації та віддачу, що мотивують досягати.
  • тим, хто поділився своїми знаннями: Олесі Рожнатовій, Тетяні Мойсеєвій–Шиленко, Галині Федюрі, Олені Хомич, Олесі Монько — за цікаві та душевні майстер-класи, які надихнули.
  • усім учасникам та учасницям, що зарядили своєю енергією та прагненням до вдосконалення, змін і розвитку
  • організаторам Ганні Ілащук, Катерині Лукасевич, Міжнародному фонду “Відродження”, Євгенії Кравченко, Денису Цуцаєву – за те, що Табір АГРУ 2022 відбувся на найвищому рівні!
Оцінити статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Коментарі