Аби підтримати українських читачів з різних регіонів, АГРУ із Видавництво Старого Лева запустили благодійну ініціативу, в рамках якої передали книги видавництва у військові госпіталі та постраждалі від війни бібліотеки.

В результаті акції книги отримали 41 заклад з Рівненщини, Житомирщини, Миколаївської, Волинської, Херсонської, Київської, Сумської, Чернігівської, Одеської, Львівської областей.

Спільно з «Видавництвом Старого Лева» ми доправили якісні, цікаві книги в різні куточки України – там, де цього дійсно потребували. І отримали велику вдячність від людей: від бібліотекарів Херсонщини, де окупанти прямо нищили й розстрілювали українські книги, від мешканців Київщини, що рятуються від «блекауту» за читанням книг в Пунктах незламності, від наших військових, що, перебуваючи на лікуванні й реабілітації в госпіталях, знаходять можливість зануритися в читання

– розповідає координаторка гуманітарного напряму АГРУ Галина Федюра

Ми дякуємо «Видавництву Старого Лева» завдяки якому це стало можливим!

А також громадським радникам, що долучилися до реалізації благодійної ініціативи.

Оцінити статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Коментарі