Макар Микола Іванович

Західний, Івано-Франківська обл., Богородчани

Сфери діяльності

Інструменти впливу / Адвокація Послуги населенню / Безоплатна правова допомога Безпека / Безпекові ініціативи, Правопросвітництво Громадянське суспільство / Благодійні фонди Містобудування та архітектура / Будівельні норми Місцеве самоврядування / Децентралізація, Співпраця з ОМС Сім’я та соціальний захист / Оздоровлення Місцевий розвиток / Проектний менеджмент та фандрейзинг, Стратегія розвитку громади

Соціальний статус

Маломобільні верстви населення

Статус у громаді

Депутат/ка

Отримані сертифікати

Самопрезентація: Микола Макар правозахисник (борець за правду) Я захищаю права осіб з інвалідністю у сфері доступності до послуг Я вже 29 років пересуваюся на кріслі В свій час був радником премєра Побував з 1998 року майже у всіх країнах Європи, Америка Моя сім’я (дружина з інвалідістю та двоє діток)
Демян грає футзал за «УРАГАН»
Злата танцює Квартира в якій я живу придбана в кредит (як здоровому) Авто та житло пристосовано для життя ОзІ Близько 20 років виборюю право на рівність ОзІ в Україні Перший туалет в Богородчанах у 2000 році Доступний драмтеатр (ліфт, туалет) Філармонія (пандус, туалет) Ж/д вокзал (туалет) Готель Прикарпаття (кімната для проживання озі) Засновник та кординатор у 6 ГОІ Прикарпаття ГО “СЛІД” Проекти: 1. Рятуймось разом 2. Кубок західної ліги 3. Не відкладай життя на завтра 4. Меджигоріє – проща 5. Буковель – доступна країна мрій 6. Від прав – до можливостей 7. Долаємо бар’єри разом 8. У вас немає пандуса – їдемо до вас! 9. 3 грудня і 5 травня 10. Інвалідність не обмежує. Обмежує дискримінація 11. Слід – жити як слід! 12. Сильні духом – сильні тілом! 13. Крок назустріч собі!!

certificate
1 / 10

Моя мрія

переїхати в США

Хобі

мандрівки

Додаткова інформація

На даний час участник Prometheus + запрошений на зум-вебінар с Богданом Кривошеєвим, будемо говорити на тему: «Почни говорити зараз »